Logo AutoGama.pl

+48 608 599 138

+48 608 599 139

O nas

Przedmiotem działalności jest sprzedaż hurtowa,  detaliczna, import i export części do samochodów osobowych i dostawczych. Nasza oferta handlowa skierowana jest do klientów z całej Polski jak i odbiorców z Unii Europejskiej i Europy Wschodniej.
Oferujemy pełen asortyment części do wszystkich samochodów. Posiadamy szeroki wachlarz produktów: od renomowanych zagranicznych marek, po sprawdzone, ekonomiczne rozwiązania.
Działalność rozpoczynaliśmy jeszcze w latach 90tych. Od początku stawialiśmy sobie wysokie cele. Jako pierwsi wprowadziliśmy na Polski rynek części takich producentów jak PUROLATOR (pierwsze na świecie filtry), MINTEX (układy hamulcowe), INTERMOTOR (części elektryczne).

 


 

Dlaczego my?

Naszym celem jest fachowa porada oraz pomoc w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań. Kładziemy szczególny nacisk na poprawny dobór części. Obsługę klienta opieramy na ponad 20 letnim doświadczeniu w branży oraz wykorzystaniu najnowszych programów (np. wyszukiwanie po VIN). Ciągle analizujemy rynek, co gwarantuje niskie, konkurencyjne ceny. Wierzymy, że sukces każdej firmy powinien iść w parze, a wręcz wynikać z zadowolenia klienta. Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami, nastawioną na rozwój poprzez rzetelną obsługę klienta i atrakcyjną ofertę.

 


 

Sprzęgło i koło dwumasowe

Jeszcze w latach dziewięćdziesiątych byliśmy jednym z głównych dostawców produktów firmy LUK na polskim rynku. Obecnie poszerzyliśmy ofertę na sprzęgła takich producentów jak SACHS, VALEO czy AISIN.
Sprzęgła jak i pozostałe elementy dobieramy szukając po nr VIN- 100% skuteczność doboru.
Gwarantujemy oryginalność wszystkich podzespołów. Sprzedajemy wyłącznie części nowe, zawsze w oryginalnym opakowaniu producenta. Wszystkie produkty pochodzą z oficjalnej dystrybucji lub bezpośrednio od producenta.
Dla klientów, którzy szukają alternatywnych a zarazem sprawdzonych rozwiązań, wprowadziliśmy do sprzedaży zestawy sprzęgła ze sztywnym kołem (VALEO, STATIM, MG).

 


 

Dostawa towaru

AUTO GAMA oferuje możliwość dowozu zamówionych produktów na terenie Poznania i okolic (warunki i szczegóły po kontakcie emailowym – sklep@autogama.com.pl). W przypadku zleceń z innych regionów Polski przesyłka dostarczana jest za pomocą firmy spedycyjnej. Zamówienie realizujemy maksymalnie w 24H (przy zamówieniu do godz 12:00 paczka dostarczona będzie na następny dzień). Na życzenie klienta możliwa jest wysyłka wskazaną firmą spedycyjną bądź Pocztą Polską.
WYSYŁKA CZĘŚCI ZAGRANICĘ firmą kurierską (lista krajów poniżej). Dostawa trwa między 3 a 5 dni roboczych. Dla klientów biznesowych spoza Polski możliwa faktura VAT 0%.
Skrócona lista: Niemcy, Dania, Szwecja, Norwegia, Finlandia, Holandia, Belgia, Francja, Włochy, Wielka Brytanie tj. Anglia, Szkocja, Irlandia Północna, Walia; Irlandia, Hiszpania, Portugalia, Norwegia,, Szwajcaria
Pełna lista dostępna na życzenie.
Prosimy o przesłanie dokładnego adresu w celu wyceny przesyłki.

 


 

Formy płatności

– gotówka – wysyłka kurierska za pobraniem
– przelew na konto bankowe
– płatność przez PAYu

 


 

Warunki gwarancji

Dobrze rozumiemy problemy wynikające z przedwczesnego zużycia/uszkodzenia zakupionych części. Celujemy w ciągłe redukowanie ilości otrzymywanych reklamacji. Z tego powodu oparliśmy ofertę handlową na podzespołach od pewnych dostawców (m.in. producentów części na pierwszy montaż – SACHS, SKF, BOSCH).
Innym środkiem bezpieczeństwa jest wnikliwa obserwacja rynku. Wykluczamy ze sprzedaży wszelkie produkty, u których stwierdziliśmy problemy z jakością.

 

GWARANCJA

Każdy z naszych klientów – jako konsument – jest chroniony z mocy prawa (ustawowo). Wedle tej ustawy może żądać zwrotu pieniędzy, lub wymiany produktu na sprawny. Zasady i warunki gwarancji zależą od formy zawartej umowy.

– Przy zakupie części na prywatny użytek (dokumentem sprzedaży jest paragon, lub faktura imienna) klient otrzymuje  2 (dwa) lata gwarancji. To znaczy, że w ciągu 2 lat od daty zakupu przysługuje mu prawo do złożenia reklamacji (z tytułu niezgodności towaru z umową).

– Gdy dokumentem sprzedaży jest faktura VAT (zakup na firmę), towar objęty jest gwarancją na 1 (jeden) rok od daty zakupu (z tytułu Rękojmi).

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat gwarancji/reklamacji prosimy o kontakt telefoniczny pod (+48 608 599 139) lub emailowy na sklep@autogama.com.pl

 

 


 

Motorsport:

Od wielu lat angażujemy się w działalność sponsorsko-organizacyjną. AUTO GAMA sponsorowała wiele załóg sportu motorowego jak np.:
– załogę Szumowski Rally Team – biorącą udział w największych Polskich rajdach np. Rajd Kormoran
– załogę Tomasz Koselski i Robert Hundla na trasach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

 

Dostarczamy klocki hamulcowe oraz amortyzatory dla wielu kierowców rajdowych. AUTO GAMA jest również fundatorem nagród i pucharów w cyklicznym rajdzie Grand Prix Bednary na Lotnisku w Bednarach, którego organizatorem jest firma „Test i Trening”.
W skutek pasji do sportów motorowych rozszerzyliśmy nasz asortyment o części tuningowo-sportowe. Szczególnie polecamy klocki hamulcowe EBC oraz wiercone tarcze hamulcowe firmy Zimmermann. W ofercie znajdują się również rozwiązania polepszające trakcje, np sportowe amortyzatory firmy BILSTEIN lub KONI.
Dla osób szukających sposobów na optyczne podrasowanie samochodu, proponujemy wybór felg aluminiowych potentata w tej dziedzinie firmy OZ.